Projekti 2016./2017.

"Maslina"

Zadnji dan  školske godine 2007./2008. učenici i učitelji OŠ Svetvinčenat obilježili su projektnim danom škole na temu MASLINA.

U pozdravnom govoru ravnateljica škole Dubravka Celjar zahvalila je svima koji su omogućili realizaciju ovog svima zanimljivog projekta.

Poslije kratkog kulturno-umjetničkog programa posjetitelji su mogli razgledati maslinik sa 47 stabala maslina o kome se učenici uz učiteljicu M.G.C.Antolović brinu već 12 godina.

Poslije toga mogli su pregledati učeničke radove 91 učenika škole, koji su vrijedno uz učitelje i pedagoginju LJ. Matijaš obradili temu masline sa različitih aspekata.

U predvorju škole mogli su degustirati razne vrste maslinovog ulja, maslina, kruha s maslinama uz razne vrste sireva.

Bio je to neobičan, zanimljiv i poučan zadnji dan škole.