TESTIRANJE DJECE ZA UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.
Autor: Administrator , 8. 6. 2020.

Poštovani,

obavještavamo Vas da će se psihologijsko testiranje djece za upis u prvi razred Osnovne škole Svetvinčenat za školsku godinu 2020./2021. održati u srijedu, 10. lipnja 2020. godine s početkom u 17,00 sati (prva grupa), odnosno u 18,00 sati (druga grupa). Testiranje će se provesti u zgradi škole.

Molimo Vas da se prilikom boravka u ustanovi pridržavate općih mjera za sprječavanje zaraze COVID-19 (fizički razmak, dezinfekcija ruku). U slučaju postojanja simptoma respiratornih bolesti kod Vas ili djeteta, molimo Vas da ne dolazite u ustanovu, već da nas telefonski obavijestite o spriječenosti dolaska.

Upis djece u prvi razred Osnovne škole Svetvinčenat biti će 16. lipnja 2020. godine, s početkom u 18,00 sati.

Obavijest o upisu djece je u prilogu.

Srdačan pozdrav!

RAVNATELJICA:

Silvija Jeromela Obrovac, prof.