Uključivanje učenika u razrednu nastavu od 25. svibnja 2020. godine
Autor: Administrator , 20. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

dana 20. svibnja 2020. godine Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je nove Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda. Molimo vas da Upute pažljivo pročitate.

Molimo sve roditelje koji žele da im djeca od ponedjeljka 25. svibnja 2020. godine pohađaju nastavu u školskoj ustanovi, da najkasnije do sutra u 14,00 sati preko svojih učiteljica obavijeste o svojoj odluci.

Nakon dobivenih informacija škola će organizirati rad i održavanje nastave sukladno iskazanom interesu, te će daljnje upute o organizaciji nastave, prijevoza učenika i organizacije produženog boravka biti objavljene na web stranicama škole.

S poštovanjem!

RAVNATELJICA:

Silvija Jeromela Obrovac, prof.