Obavijest za učenike i roditelje o organizaciji nastave na daljinu
Autor: Administrator , 12. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

vezano uz zbivanja koja su se ovih dana dogodila u Istarskoj županiji, a i šire, obavještavamo vas da se za učenike naše škole od sutra, 13.3. 2020., pa do daljnjega nastava neće odvijati u školi.

Sukladno smjernicama koje smo dobili iz Ministarstva znanosti i obrazovanja, organiziramo aktivnosti vezano uz organizaciju nastave na daljinu.

Djeca će tokom današnjeg dana biti informirana o načinima i  tehničkim pripremama za odvijanje nastave na daljinu.

O svim informacijama biti ćete obaviješteni preko učiteljica razredne nastave i razrednika predmetne nastave.

Želim vam naglasiti da je od iznimnog značaja da objasnite djeci da ovo nisu praznici, nego da će se nastava pratiti na daljinu i da je zbog vrlo brzog širenja zaraze iznimno važno biti kod kuće i izbjegavati svaki oblik kontakta u slijedećem periodu.

Također, zbog sigurnosne situacije učenika nismo u mogućnosti pružati uslugu produženog boravka u našoj školi.

Molimo vas da redovito pratite informacije na web stranici škole i Facebook-u.

Za bilo kakva pitanja, stojimo na raspolaganju.

Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji, uz srdačan pozdrav!

RAVNATELJICA ŠKOLE:

Silvija Jeromela Obrovac