Najava generalnog štrajka do daljnjega
Autor: Ana Radolović, 19. 11. 2019.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

Sindikat Hrvatskih učitelja i Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama Hrvatske su danas najavili generalni štrajk zaposlenika do ispunjenja zahtjeva. S obzirom da neće biti moguće organizirati nastavu, u dane štrajka popodnevne smjene neće biti, no bit će organiziran prihvat učenika i primjeren oblik odgojno-obrazovnog rada (produženi boravak) prema potrebi.

Školski autobus će ujutro voziti prema uobičajenom redu vožnje. Učenicima koji ne dođu u školu, nastavni sati će biti opravdani.

U slučaju dogovora između Vlade i Sindikata štrajk će biti prekinut. Molimo Vas da o tijeku štrajka pratite objave na web stranici škole i objave Sindikata u medijima.

Kontakt osoba za informacije o organizaciji rada škole:

Ana Radolović, broj telefona 052-560-001 ili ured@os-svetvincenat.skole.hr

Hvala na razumijevanju!