Rekordan broj prvašića!
Autor: Ana Radolović, 6. 9. 2018.

Prvi dan nastavne godine 2018./2019. bio je posvećen najmlađima koji po prvi put sjedaju u školske klupe. Dugi niz godina u OŠ Svetvinčenat nije bila takva gužva u holu škole, više od 30-ak godina nije bilo tako mnogo prvašića kao ove godine. Stoga možemo reći kako je ova godina za nas rekordna. Naime, u školske klupe danas sjest će 21 učenik/ca prvog razreda. Njihova učiteljica Gordana Butković pobrinut će se da se u njima osjećaju sigurno i dobro, da sretno uče i rastu.  Dobrodošlicu  su im zaželjeli svi učenici i djelatnici škole. Sve je započelo  kratkim kulturno - umjetničkim programom i  pozdravnim govorom naše ravnateljice.

Želimo im puno sreće i da se osjećaju ugodno u svojoj školi.
Kuraja đaci!

Tekst napisao N.Šuran