Obavijest o upisu djece u prvi razred za šk. god. 2018./2019.
Autor: Goranka Perković, 23. 5. 2018.

Upisi djece obavljat će se 11. lipnja  2018. u 18,00 sati u prostorijama OŠ Svetvinčenat.

1. Sva djeca koja su do 1. travnja 2018. godine navršila šest godina života, upisuju se prema navedenom zakonu u prvi razred pripadajuće osnovne škole.

2. Upisati se mogu i djeca koja navršavaju šest godina života nakon navedenog datuma, ukoliko imaju odobrenje Ureda državne uprave u Istarskoj županiji, Službe za opću upravu i društvene djelatnosti Pula.

Roditelji, odnosno staratelji djece, na upis trebaju donijeti odobrenje Ureda državne uprave kojim su prijevremena djeca stekla uvjete za upis u I. razred osnovne škole.