Književni susret: Tatjana Pokrajac Papucci
Autor: Goranka Perković, 27. 4. 2018.

U petak, 27. travnja 2018. godine naše je učenike od prvog do četvrtog razrede posjetila književnica Tatjana Pokrajac Papucci. Ona je članica Hrvatskog društva književnika za djecu i mlade. Njezina su djela  nagrađivana na međunarodnim književnim natječajima. Djeci je autorica govorila kako je počela pisati pjesme. Pročitala nam je nekoliko pjesama iz zbirke „Stonoga bosonoga“, potom iz zbirke „Iščen bičve“, i propitivala  djecu znaju li sve riječi iz pjesme koja je pisana na čakavskom dijalektu. U četrdeset pet minuta djeca su pjesmom i anegdotama prošla šarenim svijetom mašte i poezije kojim ih je vodila naša gošća Tatjana Pokrajac Papucci.