Sportske igre mladih 2018.
Autor: Goranka Perković, 20. 4. 2018.

Sportske igre mladih za niže razrede osnovnih škola održane su u utorak, 10. travnja 2018. godine u Puli na Karolini.Učenici su se osim druženja i igre okušali u trčanju na 60 metara i graničaru. Našu školu predstavljali su učenici 3. i 4. razreda.

U trčanju na 60 metara za djevojčice hrabrost za prijavu pokazale su Anja Ferenčić i Sara Obrovac te im čestitamo na hrabrosti i borbenosti. Dječaci su bili hrabriji pa ih se prijavilo sveukupno 6: Petar Folo, Deni Puh, Karlo Peršić, koji su izborili i utrku za polufunale te Bartol Pekica, Eduardo Doblanović i Borna Nadenić. Čestitamo svima, bili su brzi i uspješni.

Nakon trčanja uslijedile su igre graničara u kojoj se naša škola prijavila s dvije ekipe Savičenta 1 i Lavovi. Budući da smo žurili na vlak u 13 sati, stigli smo odigrati samo jednu utakmicu u kojoj je ekipa Savičenta 1 izgubili s dva razlike od OŠ Veli Vrh, a Lavovi su slavili protiv OŠ Šijana.

Bravo svima natjecateljima i gledateljima! Učenicima naše škole, sljedeće godine ostajemo do kraja!