E-twinning projekt Traditional games exchange (VIDEO)
Autor: Goranka Perković, 11. 4. 2018.

Tijekom prvog i početkom drugog polugodišta marljivo smo radili na realizaciji E-twinning projekta o tradicijskim europskim igrama. Cilj projekta bilo je upoznati zemlju partnera, Španjolsku s tradicijskim igrama područja Savičente te saznati koje su španjolske tradicijske igre.

U tu su svrhu snimljena dva iznimna video uratka o pljočkanju i prasičkanju i uključeni su učenici četvrtog razreda i predmetne nastave.

Za konačni rezultat projekta zaslužni su učenici i učitelji hrvatskog jezika, tjelesnog odgoja, likovne kulture i engleskog jezika.

Petaši su se prvi put okušali u pisanju poruka na engleskom jeziku na stranici www.e-twinning.net te sudjelovali na videokonferenciji.

Također, učenici su prvi put zaigrali pljočkanje i prasičkanje i španjolske igre el marro i el panuelo.

učiteljica engleskog jezika