Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Goranka Perković, 9. 3. 2018.

U ponedjeljak 5. ožujka u OŠ Vitomira Širole-Paje održano je Županijsko natjecanje u poznavanju hrvatskog jezika na kojem su našu školu predstavljali Laura Zulijan i Mario Živolić pod vodstvom mentorice Mirjane Doblanović-Pekica.

Nakon odličnih rezultata na školskoj razini u konkurenciji sedmih razreda Mario je osvojio 5. mjesto, a Laura je u kategoriji osmih razreda zauzela visoko drugo mjesto. Čestitamo učenicima i mentorici na odličnom uspjehu!

Spomenut ćemo još kako je prvo mjesto u konkurenciji prvih razreda srednjih škola osvojila Antonela Banović, bivša učenica naše škole koja je drugu godinu zaredom županijska prvakinja u poznavanju hrvatskog jezika.

Ponosni smo na uspjeha naših sadašnjih i bivših učenika i njihova nas postignuća vesele jer pokazuju kako njihova ustrajnost, marljivost i znanje nisu prolazni, već su, upravo suprotno, postojani.