Europski kviz o novcu
Autor: Goranka Perković, 1. 3. 2018.

Hrvatska udruga banaka u suradnji s Institutom za financijsku pismenost Štedopis i uz podršku Agencije za odgoj i obrazovanje Republike Hrvatske ove godine uoči Europskog tjedna novca organizira „Europski kviz o novcu“ (eng. European Money Quiz), online natjecanje za timove učenika od 13 do 15 godina.

Iz naše se škole prijavilo 4 tima, dva iz osmog i dva iz sedmog razreda. Poveznica na kojoj se nalaze kvizovi za vježbu dostupna je OVDJE, kao i više podataka o samom natjecanju, njegovoj provedbi, pravilima i nagradama. Natjecanje će se održati 16. ožujka od 13 do 14 sati. Sretno svima!