Međuškolsko natjecanje u nogometu za dječake do 6. razreda
Autor: Goranka Perković, 10. 2. 2018.

Međuškolsko natjecanje u nogometu za dječake do 6 razreda održalo se u Barbanu u OŠ Jure Filipovića. Sudjelovalo je ukupno 6 osnovnih škola: Barban, Marčana, Krnica, Medulin, Fažana i Svetvinčenat.

Igralo se u dvije izvučene grupe. Grupa A: Barban, Marčana, Krnica i grupa B: Fažana, Medulin i Svetvinčenat.

U međusobnim susretima naša škola igrala je izjednačeno i sa školom iz Medulina (1:1 –Ognjen Kersan) i sa školom iz Fažane (1:1 –Karlo Peršić) te izborila prolaz u polufinale gdje je izgubila od OŠ Marčana  2:0 i zauzela 4. mjesto.

Našu školu predstavljali su učenici Doblanović Eduardo, Kersan Ognjen, Pekica Bartol, Peršić Karlo, Lenić Deni i Lenić Leo. Pohvala svima za sportsko ponašanje i hvala na sudjelovanju! Druge godine smo godinu stariji…idemo opet!

voditeljica: uč. Kristina Prhat